*Disclaimer: Sunday and Rosh Chodesh times may vary.
Lawrence
5:50 AM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
6:00 AM Shaaray Tefila
6:10 AM Beis Medrash Heichal Dovid
6:20 AM Bais Medrash HaRav
6:20 AM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
6:30 AM Beth Sholom
6:50 AM Cong. Tifereth Zvi
7:00 AM Shaaray Tefila
7:00 AM Bais Avrohom Zev
7:00 AM Bais Avrohom Zev of Lawrence
7:15 AM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
7:30 AM Beis Medrash Heichal Dovid
7:30 AM Beth Sholom
7:45 AM Shaaray Tefila
7:55 AM Mesivta Ateres Yaakov
8:00 AM Bais Medrash HaRav
8:00 AM Agudas Achim
8:30 AM Beis Medrash Heichal Dovid
9:00 AM (Chol Hamoed )Bostoner Bais Medrash of Lawrence
9:30 AM Shaaray Tefila
Far Rockaway
5:50 AM (Library) Kneseth Israel (White Shul)
6:00 AM (Ezras noshim) Mesivta Chaim Shlomo
6:00 AM Bais Yaakov min haoyav
6:00 AM (Bais Medrash) Kneseth Israel (White Shul)
6:00 AM (Starts with Boruch SheAmar) Yeshiva Shor Yoshuv
6:00 AM Ahavas Chessed
6:05 AM Young Israel of Far Rockaway
30 minutes before Netz [~6: 12 AM] Yeshiva Derech Ayson, Yeshiva of Far Rockaway
30 minutes before Netz [~6: 12 AM]
Agudath Israel of Long Island
6:15 AM Agudath Israel of Bayswater
20 minutes before Netz [~6: 22 AM](but not before 6:00 if too early 6:10) Aish does
6:30 AM Khal Chesed Ve’emes
6:30 AM Yeshiva Ateres Shimon
6:30 AM Kehilas Jakob
6:35 AM Agudath Israel of Long Island
6 minutes before Netz [~6:36 AM] (Barchu is 6 minutes before Netz) Yeshiva Bnei Torah
6:40 AM Bais Medrash Ateres Yisroel
6:40 AM Cong. Shomrei Shabbos
6:40 AM Khal Bais Shmuel
6:50 AM Agudath Israel of Bayswater
6:50 AM (when Netz is after 7:20, it will be pushed off to half an hour
before Netz) Kollel Avreichim
6:50 AM Agudath Israel of Long Island
6:55 AM (Bais Medrash) Kneseth Israel (White Shul)
7:00 AM Young Israel of Far Rockaway
7:00 AM K’hal Machzikei Torah
7:00 AM (Starts with Boruch SheAmar) Yeshiva Shor Yoshuv
20 minutes after Netz [~7: 02 AM] Bais Medrash Cholov U Dvash
7:05 AM Ahavas Chessed
7:10 AM Bais Yaakov min haoyav
7:15 AM K’hal Vayoel Moshe D’Satmar
7:15 AM Kehilas Jakob
7:15 AM Bais Medrash Cholov U Dvash
7:15 AM Agudath Israel of West Lawrence
7:15 AM (Sept-June, Barchu 7:25) Yeshiva Bnei Torah
7:25 AM (ezras noshim) Mesivta Chaim Shlomo
7:30 AM HILI Bais Medrash
7:30 AM Mesivta Chaim Shlomo
7:30 AM Yeshiva Ateres Shimon
7:30 AM Agudath Israel of Long Island
7:30 AM Aish does
7:30 AM Cong. Shomrei Shabbos
7:30 AM Khal Bais Shmuel
7:35 AM Yeshiva Darchei Torah
7:45 AM alephwater
7:45 AM (Bais Medrash) Kneseth Israel (White Shul)
7:45 AM Yeshiva Derech Ayson, Yeshiva of Far Rockaway
7:45 AM (Starts with Boruch SheAmar) Yeshiva Shor Yoshuv
8:00 AM Agudath Israel of Bayswater
8:00 AM Bais Medrash Ateres Yisroel
8:10 AM (Ezras Noshim) Mesivta Chaim Shlomo
8:25 AM Khal Bais Shmuel Abba (R Katz)
8:30 AM Bais Yaakov min haoyav
8:30 AM Yeshiva Ateres Shimon
8:45 AM (Bais Medrash) Kneseth Israel (White Shul)
9:00 AM (old timers minyan) alephwater
9:00 AM (main shul) Mesivta Chaim Shlomo
9:00 AM Bais Medrash Cholov U Dvash
9:15 AM (Library) Kneseth Israel (White Shul)
9:20 AM Bais Yaakov min haoyav
Cedarhurst
5:50 AM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
6:00 AM Agudath Israel of the Five Towns
6:00 AM Bais Medrash of Cedarhurst
6:00 AM Oakland avenue bais medresh
6:00 AM Alter chanoch
6:15 AM Shaare emunah
6:20 AM Kehillas Bais Yehudah Tzvi of Cedarhurst (Red Shul)
6:20 AM Bais Tefilah
6:20 AM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
6:20 AM Chofetz Chaim Torah Center
6:30 AM Beth Sholom
6:30 AM Chabad of the Five Towns
6:50 AM Cong. Tifereth Zvi
7:00 AM Bais Medrash of Cedarhurst
7:15 AM Bais Tefilah
7:15 AM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
7:30 AM Kehillas Bais Yehudah Tzvi of Cedarhurst (Red Shul)
7:30 AM Beth Sholom
7:40 AM Oakland avenue bais medresh
7:55 AM Mesivta Ateres Yaakov
8:00 AM Shaare emunah
8:00 AM Bais Medrash of Cedarhurst
8:00 AM Kehillas Bais Yehudah Tzvi of Cedarhurst (Red Shul)
8:25 AM Alter chanoch
9:15 AM Oakland avenue bais medresh
Woodmere
6:00 AM Bais Medrash of Cedarhurst
6:00 AM Oakland avenue bais medresh
6:00 AM BAIS EPHRAIM YITZCHOK
6:00 AM alter chanoch
6:00 AM Young Israel of Woodmere
6:10 AM Congregation Aish Kodesh
6:15 AM shaare emunah
25 minutes before Netz [~6: 17 AM] Young Israel of Woodmere
6:20 AM Kehillas Bais Yehudah Tzvi of Cedarhurst (Red Shul)
6:20 AM Bais Tefilah
6:20 AM Chofetz Chaim Torah Center
6:30 AM Young Israel of Woodmere
6:55 AM Congregation Aish Kodesh
7:00 AM Bais Medrash of Cedarhurst
7:00 AM BAIS EPHRAIM YITZCHOK
7:00 AM (Daf 6:10am) Bais Ephraim Yitzchok
7:00 AM Young Israel of Woodmere
7:00 AM Yeshiva Gedolah of the Five Towns
7:15 AM Bais Tefilah
7:30 AM Kehillas Bais Yehudah Tzvi of Cedarhurst (Red Shul)
7:30 AM Young Israel of Woodmere
7:35 AM Congregation Aish Kodesh
7:35 AM Yeshiva Gedolah of the Five Towns
7:40 AM Oakland avenue bais medresh
8:00 AM shaare emunah
8:00 AM Bais Medrash of Cedarhurst
8:00 AM Kehillas Bais Yehudah Tzvi of Cedarhurst (Red Shul)
8:00 AM Young Israel of Woodmere
8:25 AM alter chanoch
8:30 AM Young Israel of Woodmere
9:00 AM Young Israel of Woodmere
9:15 AM Oakland avenue bais medresh
Hewlett
6:20 AM Congregation Anshei Chesed
6:30 AM Young Israel of Hewlett
7:00 AM Yeshiva Gedolah of the Five Towns
7:35 AM Yeshiva Gedolah of the Five Towns
7:55 AM (in Yeshiva) Yeshiva of South Shore
North Woodmere
6:15 AM Ohr Torah
6:20 AM Young Israel of North Woodmere
6:55 AM Bais Haknesses of North Woodmere
5:50 AM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
5:50 AM (Library) Kneseth Israel (White Shul)
6:00 AM Shaaray Tefila
6:00 AM (Ezras noshim) Mesivta Chaim Shlomo
6:00 AM Bais Yaakov min haoyav
6:00 AM (Bais Medrash) Kneseth Israel (White Shul)
6:00 AM (Starts with Boruch SheAmar) Yeshiva Shor Yoshuv
6:00 AM Ahavas Chessed
6:00 AM Agudath Israel of the Five Towns
6:00 AM Bais Medrash of Cedarhurst
6:00 AM Oakland avenue bais medresh
6:00 AM Alter Chanoch
6:00 AM Bais Medrash of Cedarhurst
6:00 AM Oakland avenue bais medresh
6:00 AM Bais Ephraim Yitzchok
6:00 AM Young Israel of Woodmere
6:05 AM Young Israel of Far Rockaway
6:10 AM Beis Medrash Heichal Dovid
6:10 AM Congregation Aish Kodesh
6:15 AM Agudath Israel of Bayswater
6:15 AM Ohr Torah
6:15 AM Shaare Emunah
6:20 AM Bais Medrash HaRav
6:20 AM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
6:20 AM Bais Tefilah
6:20 AM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
6:20 AM Chofetz Chaim Torah Center
6:20 AM Congregation Anshei Chesed
6:20 AM Young Israel of North Woodmere
6:25 AM Kehillas Bais Yehudah Tzvi of Cedarhurst (Red Shul)
6:30 AM Chabad of the Five Towns
6:30 AM Khal Chesed Ve’emes
6:30 AM Yeshiva Ateres Shimon
6:30 AM Kehilas Jakob
6:30 AM Beth Sholom
6:30 AM Young Israel of Hewlett
6:30 AM Young Israel of Woodmere
6:35 AM Agudath Israel of Long Island
6:40 AM Bais Medrash Ateres Yisroel
6:40 AM Cong. Shomrei Shabbos
6:40 AM Khal Bais Shmuel
6:50 AM Cong. Tifereth Zvi
6:50 AM Agudath Israel of Bayswater
6:50 AM (when Netz is after 7:20, pushed off to ½ hour before Netz) Kollel Avreichim
6:50 AM Agudath Israel of Long Island
6:55 AM Bais Haknesses of North Woodmere
6:55 AM Congregation Aish Kodesh
6:55 AM (Bais Medrash) Kneseth Israel (White Shul)
7:00 AM Shaaray Tefila
7:00 AM Bais Avrohom Zev of Lawrence
7:00 AM Young Israel of Far Rockaway
7:00 AM K’hal Machzikei Torah
7:00 AM (Starts with Boruch SheAmar) Yeshiva Shor Yoshuv
7:00 AM Yeshiva Gedolah of the Five Towns
7:00 AM Bais Medrash of Cedarhurst
7:00 AM (Daf 6:10am) Bais Ephraim Yitzchok
7:00 AM Young Israel of Woodmere
7:05 AM Ahavas Chessed
7:10 AM Kehillas Bais Yehudah Tzvi of Cedarhurst (Red Shul)
7:10 AM Bais Yaakov min haoyav
7:15 AM K’hal Vayoel Moshe D’Satmar
7:15 AM Kehilas Jakob
7:15 AM Bais Medrash Cholov U’Dvash
7:15 AM Agudath Israel of West Lawrence
7:15 AM (Sept-June, Barchu 7:25) Yeshiva Bnei Torah
7:15 AM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
7:15 AM Bais Tefilah
7:20 AM Kneseth Israel (White Shul)
7:25 AM (ezras noshim) Mesivta Chaim Shlomo
7:30 AM HILI Bais Medrash
7:30 AM Mesivta Chaim Shlomo
7:30 AM Yeshiva Ateres Shimon
7:30 AM Agudath Israel of Long Island
7:30 AM Cong. Shomrei Shabbos
7:30 AM Khal Bais Shmuel
7:30 AM Beis Medrash Heichal Dovid
7:30 AM Beth Sholom
7:30 AM Kehillas Bais Yehudah Tzvi of Cedarhurst (Red Shul)
7:30 AM Beth Sholom
7:30 AM Young Israel of Woodmere
7:35 AM Yeshiva Darchei Torah
7:35 AM Congregation Aish Kodesh
7:35 AM Yeshiva Gedolah of the Five Towns
7:40 AM Oakland Avenue Bais Medresh
7:45 AM Shaaray Tefila
7:45 AM (Bais Medrash) Kneseth Israel (White Shul)
7:45 AM Yeshiva Derech Ayson, Yeshiva of Far Rockaway
7:45 AM (Starts with Boruch SheAmar) Yeshiva Shor Yoshuv
7:55 AM (in Yeshiva) Yeshiva of South Shore
7:55 AM Mesivta Ateres Yaakov
8:00 AM Agudath Israel of Bayswater
8:00 AM Bais Medrash Ateres Yisroel
8:00 AM Bais Medrash HaRav
8:00 AM Agudas Achim
8:00 AM Shaare Emunah
8:00 AM Bais Medrash of Cedarhurst
8:00 AM Kehillas Bais Yehudah Tzvi of Cedarhurst (Red Shul)
8:00 AM Young Israel of Woodmere
8:05 AM (New Bais Medrash) Kneseth Israel (White Shul)
8:10 AM (Ezras Noshim) Mesivta Chaim Shlomo
8:25 AM Alter Chanoch
8:25 AM Khal Bais Shmuel Abba (R Katz)
8:30 AM Young Israel of Woodmere
8:30 AM Beis Medrash Heichal Dovid
8:30 AM Bais Yaakov min haoyav
8:30 AM Yeshiva Ateres Shimon
8:30 AM Kneseth Israel (White Shul)
8:45 AM Bais Ment
8:45 AM (Bais Medrash) Kneseth Israel (White Shul)
9:00 AM (main shul) Mesivta Chaim Shlomo
9:00 AM Bais Medrash Cholov U’Dvash
9:00 AM Young Israel of Woodmere
9:15 AM Oakland Avenue Bais Medresh
9:15 AM (Library) Kneseth Israel (White Shul)
9:20 AM Bais Yaakov min haoyav
9:30 AM Shaaray Tefila
By Town ( All of the 5 Towns)
CEDARHURST
1:30 PM Harborview Capital Partners
1:30 PM 333 Pearsall Ave Weekday Minyan Mincha
1:30 PM Mesivta Of Long Beach
1:45 PM Lifehouse Minyan (112 Spruce Street Minyan)
1:45 PM 123 Grove Ave. Minyan
2:05 PM Grandell Rehabilitation & Nursing Center
3:00 PM Judaica Plus
FAR ROCKAWAY
1:35 PM Kollel Avreichim Mincha
1:35 PM Yeshiva Shor Yoshuv Mincha
1:30 PM Yeshiva Darchei Torah
1:35 PM Khal Bais Shmuel Aba (R’ Katz)
1:35 PM Yeshiva of Far Rockaway
1:45 PM Agudath Israel Of Long Island
2:00 PM Yeshiva Darchei Torah
2:15 PM Yeshiva Siach Yitzchok
2:15 PM Young Israel of Far Rockaway
2:15 PM Yeshiva of Far Rockaway
2:15 PM K`Hal Chesed V`Emes (1037 Bay 24th St.)
2:45 PM Agudath Israel Of Long Island
2:45 PM Yeshiva Zichron Aryeh (1213 Bay 25th St.)
LAWRENCE
2:00 PM 5 Towns Judaica
2:10 PM Mesivta Ateres Yaakov
WOODMERE
1:30 PM Yeshiva Nishmas Hatorah
1:35 PM National Health Care (20 E. Sunrise Highway)
1:45 PM Yeshiva Gedolah Of Five Towns
1:50 PM The Premier
2:45 PM Yeshiva Gedolah Of Five Towns
2:45 PM Young Israel Of Woodmere
4:00 PM Young Israel of Woodmere
6:30 PM Young Israel of Woodmere
INWOOD
1:40 PM Yeshiva Ketana Of Long Island
2:00 PM Elite Caterers (433 Doughty Blvd)
2:00 PM Newtel Office Minyan (123 Doughty Blvd)
HEWLETT
1:45 PM Comprehensive Healthcare (1800 Rockaway Ave., Hewlett)
By Time ( All of the 5 Towns)
1:30 PM Harborview Capital Partners
1:30 PM 333 Pearsall Ave Weekday Minyan Mincha
1:30 PM Yeshiva Darchei Torah
1:30 PM Mesivta Of Long Beach
1:30 PM Yeshiva Nishmas Hatorah
1:35 PM Kollel Avreichim Mincha
1:35 PM Yeshiva Shor Yoshuv Mincha
1:35 PM Khal Bais Shmuel Aba (R’ Katz)
1:35 PM Yeshiva of Far Rockaway
1:35 PM National Health Care (20 E. Sunrise Highway)
1:40 PM Yeshiva Ketana Of Long Island
1:45 PM Lifehouse Minyan (112 Spruce Street Minyan)
1:45 PM 123 Grove Ave. Minyan
1:45 PM Yeshiva Gedolah Of Five Towns
1:45 PM Agudath Israel Of Long Island
1:45 PM Comprehensive Healthcare (1800 Rockaway Ave., Hewlett)
1:50 PM The Premier
2:00 PM Elite Caterers (433 Doughty Blvd)
2:00 PM Newtel Office Minyan (123 Doughty Blvd)
2:00 PM Yeshiva Darchei Torah
2:00 PM Rockville Centre
2:00 PM 165 N Village Ave Suite 126, Rockville Centre
2:00 PM Mesivta Of Long Beach
2:00 PM 5 Towns Judaica
2:05 PM Grandell Rehabilitation & Nursing Center
2:10 PM Mesivta Ateres Yaakov
2:15 PM Yeshiva Siach Yitzchok
2:15 PM Young Israel of Far Rockaway
2:15 PM Yeshiva of Far Rockaway
2:15 PM K`Hal Chesed V`Emes (1037 Bay 24th St.)
2:45 PM Yeshiva Gedolah Of Five Towns
2:45 PM Young Israel Of Woodmere
2:45 PM Agudath Israel Of Long Island
2:45 PM Yeshiva Zichron Aryeh (1213 Bay 25th St.)
3:00 PM Judaica Plus
4:00 PM Young Israel of Woodmere
6:30 PM Young Israel of Woodmere
FAR ROCKAWAY
8:00 PM The White Shul
8:15 PM (Bais Medrash Koton /till end of the school year) Mesivta Chaim Shlomo
8:15 PM Cong. Knesseth Meir
8:30 PM Rabbi Blumenkrantz
8:30 PM Yeshiva Derech Ayson, Yeshiva of Far Rockaway
8:45 PM Agudath Israel of Long Island
8:45 PM Yeshiva of Far Rockaway
9:00 PM Agudath Israel of West Lawrence
9:00 PM Yeshiva Shor Yoshuv
9:15 PM Agudath Israel of Bayswater
9:15 PM Yeshiva Shor Yoshuv
9:15 PM Agudath Israel of Long Island
9:30 PM K’hal Machzikei Torah
9:45 PM Khal Chesed Ve’emes
9:45 PM K’hal Vayoel Moshe D’Satmar
9:45 PM Mateh Zevulun
9:45 PM The White Shul
10:00 PM Yeshiva Shor Yoshuv
10:00 PM Agudath Israel of Bayswater
10:00 PM Yeshiva Ateres Shimon
10:00 PM Agudath Israel of Long Island
10:00 PM Yeshiva of Far Rockaway
10:00 PM Yeshiva Bnei Torah
10:15 PM (Only until the end of the school year) Mesivta Chaim Shlomo
10:15 PM Kollel Avreichim
10:30 PM Agudath Israel of Long Island
10:45 PM (at Night Kollel – Ner Yitzchak) HILI Bais Medrash
LAWRENCE
8:00 Bais Medrash Heichal Dovid
8:15 PM Young Israel of Lawrence-Cedarhurst
8:30 PM Bais Medrash of Harborview
9:00 PM Yeshiva Shor Yoshuv
9:15 PM Sharey Tefillah
9:15 PM Yeshiva Shor Yoshuv
9:15 PM Young Israel of Lawrence-Cedarhurst
9:30 PM Beis Medrash Heichal Dovid
9:45 PM Mesivta Ateres Yaakov
10:15 PM Young Israel of Lawrence-Cedarhurst
10:40 PM Bostoner Bais Medrash of Lawrence
11:00 PM Bostoner Bais Medrash of Lawrence
11:20 PM Bostoner Bais Medrash of Lawrence
11:40 PM Bostoner Bais Medrash of Lawrence
12:00 AM Bostoner Bais Medrash of Lawrence
CEDARHURST
8:00 PM Congregation Tifereth Zvi
8:10 PM Shaare Emunah
8:15 PM The Shteeble (Downstairs)
8:15 PM Young Israel of Lawrence-Cedarhurst
9:15 PM The Shteeble (Downstairs)
9:15 PM Young Israel of Lawrence-Cedarhurst
9:45 PM Kehillas BYT (Red Shul)
10:00 PM Bais Medrash of Cedarhurst (Shteeble)
10:15 PM Young Israel of Lawrence-Cedarhurst
WOODMERE
8:05 PM Young Israel of North Woodmere
8:30 PM The Premier
8:50 PM Bais Tefilah
9:00 PM Young Israel of Woodmere
9:15 PM Bais Medrash of Woodmere
9:15 PM Bais Ephraim Yitzchok
9:30 PM Young Israel of Woodmere
9:45 PM Yeshiva Gedola of 5 Towns
10:00 PM Young Israel of Woodmere
10:00 PM DRS High School
10:30 PM Yeshiva Gedola of 5 Towns
10:30 PM Young Israel of Woodmere
HEWLETT
9:15 PM Young Israel of Hewlett
11:00 PM Young Israel of Woodmere
8:00 PM The White Shul
8:00 PM Congregation Tifereth Zvi
8:00 Bais Medrash Heichal Dovid
8:05 PM Young Israel of North Woodmere
8:10 PM Shaare Emunah-Cedarhurst
8:15 PM (Bai Medrash Koton /till end of the school year) Mesivta Chaim Shlomo
8:15 PM Cong. Knesseth Meir
8:15 PM The Shteeble (Downstairs)
8:15 PM Young Israel of Lawrence-Cedarhurst
8:30 PM Bais Medrash of Harborview
8:30 PM @The Premier
8:30 PM Rabbi Blumenkrantz
8:45 PM Agudath Israel of Long Island
8:45 PM Yeshiva of Far Rockaway
8:50 PM Bais Tefilah-Cedarhurst
8:50 PM Bais Tefilah-Woodmere
9:00 PM Agudath Israel of West Lawrence
9:00 PM Yeshiva Shor Yoshuv
9:00 PM Young Israel of Woodmere
9:15 PM Agudath Israel of Bayswater
9:15 PM Bais Medrash of Woodmere
9:15 PM Young Israel of Hewlett
9:15 PM The Shteeble (Downstairs)
9:15 PM Bais Ephraim Yitzchok
9:15 PM Yeshiva Shor Yoshuv
9:15 PM Sharey Tefillah
9:15 PM Agudath Israel of Long Island
9:15 PM Young Israel of Lawrence and Cedarhurst
9:30 PM Beis Medrash Heichal Dovid
9:30 PM Young Israel of Woodmere
9:30 PM K’hal Machzikei Torah
9:45 PM Khal Chesed Ve’emes
9:45 PM K’hal Vayoel Moshe D’Satmar
9:45 PM Mateh Zevulun
9:45 PM The White Shul
9:45 PM Yeshiva Gedola of 5 Towns
9:45 PM Mesivta Ateres Yaakov
9:45 PM Kehillas BYT (Red Shul)
10:00 PM Young Israel of Woodmere
10:00 PM Yeshiva Shor Yoshuv
10:00 PM DRS High School
10:00 PM Agudath Israel of Bayswater
10:00 PM Yeshiva Ateres Shimon
10:00 PM Agudath Israel of Long Island
10:00 PM Yeshiva of Far Rockaway
10:00 PM Yeshiva Bnei Torah
10:00 PM Bais Medrash of Cedarhurst (Shteeble)
10:15 PM (Only until the end of the school year) Mesivta Chaim Shlomo
10:15 PM Kollel Avreichim
10:15 PM Young Israel of Lawrence-Cedarhurst
10:30 PM Agudath Israel of Long Island
10:30 PM Yeshiva Gedola of 5 Towns
10:30 PM Young Israel of Woodmere
10:40 PM Bostoner Bais Medrash of Lawrence
10:45 PM (at Night Kollel – Ner Yitzchak) HILI Bais Medrash
11:00 PM Young Israel of Woodmere
11:00 PM Bostoner Bais Medrash of Lawrence
11:20 PM Bostoner Bais Medrash of Lawrence
11:40 PM Bostoner Bais Medrash of Lawrence
12:00 AM Bostoner Bais Medrash of Lawrence